همایش بین المللی کارآفرینان اسلامی در مالزی برگزار شد
همایش بین المللی کارآفرینان اسلامی با حضور نمایندگانی از جمهوری اسلامی ایران در مالزی برگزار شد.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۷
کد مطلب: 267915
 
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، دومین همایش بین المللی کارآفرینان اسلامی روز گذشته با مشارکت ایده ‌پردازان و کارآفرینانی از سراسر جهان اسلام از جمله ایران در کوالالامپور پایتخت مالزی برگزار شد.

در این همایش یک روزه، 30 سخنران از کشورهای مختلف به ارائه دیدگاه های خود در حوزه هایی از قبیل بانکداری اسلامی، گردشگری، مدهای اسلامی، محصولات حلال، بهداشت و سلامت، استانداردهای اسلامی و امور مالی پرداختند؛ در آیین گشایش این همایش "علی محمد سابقی" رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کوالالامپور نیز شرکت داشت.

هدف از این همایش بین المللی که در آن مرکز رشد فناوری ‌ها و هنر قرآنی جهاد دانشگاهی ایران شرکت کرده است، گسترش کار و فعالیت در سطح بین المللی، آشنایی بیشتر با ظرفیت جهان اسلام و دستیابی به بازار بزرگ جهان اسلام، بهره مندی از حضور نخبگان در زمینه نشان های تجاری و تبلیغات، معرفی محصول و ایده های تجاری برای سرمایه گذاری در بین کشورهای اسلامی عنوان شده است.

این همایش به عنوان سکویی برای توسعه بنگاه های زودبازده و کارآفرینان در اقتصاد اسلامی با هدف تشویق، ارتباط و تقویت تولید و توسعه شرکت ها و بنگاه های اقتصادی اسلامی محسوب می شود.

نخستین دور این همایش سال گذشته به میزبانی دبی در امارات متحده عربی برگزار شد.
 
 
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: همایش، کارآفرینان اسلامی، مالزی