امام جمعه اهل سنت خواجه نفس:
درخت تنومند انقلاب اسلامی ندای استقلال و آزادی را در سراسر جهان طنين انداز نموده است
تنا گلستان
امام جمعه اهل سنت خواجه نفس، گفت: درخت تنومند انقلاب اسلامی اکنون به بار نشسته و استكبار جهانی بايد اين حقيقت را دريابد که ندای استقلال و آزادی در سراسر جهان طنين انداز شده است.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۳
کد مطلب: 258069
 
درخت تنومند انقلاب اسلامی ندای استقلال و آزادی را در سراسر جهان طنين انداز نموده است
«آخوند امان گلدی حنفی»، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری تقریب در گلستان، افزود: دشمن تلاش می کند تا با کمرنگ جلوه دادن حضور مردم در صحنه ها مردم را نا امید کند ؛ اما حضور میلیونی مردم در برنامه های دهه فجر همه نقشه های آنان را خنثی می کند.
مدیر حوزه علمیه حنفی خواجه نفس با تاکید بر حفظ وحدت و انسجام ملی در برابر دشمن، تصریح کرد: نگاه ما تقویت وحدت است، دشمن درصدد است وحدت در جوامع اسلامی تضعیف شود اما حفظ وحدت در ابتدا و تقویت و ارتقاء آن در گام بعدی از اقدامات ما است.
وی، ادامه داد: با فاصله گرفتن از پیروزی انقلاب باید بین نسلی که انقلاب کرد و آن را حفظ نمود و نسل جوان که باید این کوله بار را به دوش بگیرند پیوند بیشتری برقرار شود. به گفته وی؛ آشنا کردن نسل سوم و چهارم با مبانی انقلاب یک امر ضروری به نظر می رسد.
امام جماعت مسجد جامع خواجه نفس، دهه مبارک فجر را نشانه استکبار ستیزی ملت ایران دانست و گفت: بهمن ماه و ایام الله دهه فجر، یادآور و نشانه استکبار ستیزی ملت و دهه نور و عزت مردم ایران و یادگار بزرگ امام خمینی (ره) است.
وی افزود: این ایام بهترین فرصت برای ارج نهادن و تجلیل از مجاهدت ها و جانفشانی های شهدای انقلاب و تلاش های مسئولان است که باید برای نعمت جمهوری اسلامی شاکر خداوند باشیم.
به گفته وی؛ ملت ایران برای پیروزی انقلاب اسلامی، شهدای زیادی را تقدیم کرده است تا روزهای خوب و خوش و پر از مهربانی نصیب مردم بزرگوار کشور شود.
آخوند حنفی با بیان اینکه انقلاب ما انقلابی مردمی و فرهنگی است و  رویکرد برنامه های این ایام نیز مردمی و خودجوش خواهد بود، ابراز کرد: مردم با برپایی جشن های خوب باعث افزایش شور و نشاط جامعه شوند ؛چون دشمن تلاش می کند جامعه را ناامید کند تا شور و نشاطی نداشته باشند.
وی، ادامه داد: شاید عده ای از مردم از دستاوردهای این نظام آگاهی نداشته باشند و در این بین هم عده ای هستند که تبلیغات سوء علیه نظام و انقلاب انجام می دهند، برای همین دهه فجر یکی از فرصت های خوب برای بیان این دستاوردها است.
امام جمعه اهل سنت خواجه نفس خاطر نشان کرد: ائمه جمعه، جماعات و روحانیون اهل سنت با همدلی و همراهی با نظام در دهه فجر جشن ها، محافل و مراسم دینی و درخور شأن نظام اسلامی برگزار می کنند.
 
 
Share/Save/Bookmark