حماس:
گزارش رژیم صهیونیستی درمورد جنگ غزه بی پایه و اساس است
عضو دفتر سیاسی حماس، گزارش رژیم صهیونیستی در مورد جنگ غزه را بی پایه و اساس خواند و گفت: سران جنایتکار این رژیم باید تاوان جنایتهای خود را پس دهند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۸
کد مطلب: 194915
 

به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا) به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، "عزت رشق" با بیان اینکه گزارش درباره جنگ 51 روزه غزه، دروغ است افزود: رژیم صهیونیستی، پیش دستی کرده و در تلاش است تا قبل از انتشار گزارش سازمان ملل در مورد جنایات ضد بشری ارتش این رژیم درغزه، گزارش ساختگی خود را منتشر کند و بر نتایج گزارش سازمان ملل تاثیر بگذارد.

رشق افزود: جنایات ضد بشری رژیم صهیونیستی درغزه کاملا ثبت و ضبط شده است و رسانه های عربی و بین المللی به طور مستقیم این جنایتها را پخش کرده اند و  سران جنایتکار این رژیم نیز دیر یا زود به دست عدالت سپرده می شوند و باید تاوان پس بدهند.

وزارت خارجه رژیم صهیونیستی اخیرا درگزارشی مدعی شده که حماس در جنگ اخیر سعی داشته است جنگ را به داخل مناطق مسکونی بکشاند و از غیرنظامیان به عنوان سپر انسانی استفاده کند.
این رژیم همچنین مدعی شده که حماس تونل های خود را زیر ساختمان ها و در مناطق مسکونی حفر کرده است.

رژیم صهیونیستی در ادعاهایی بی اساس و مضحک عنوان کرده که درحمله به غزه کاملا به قوانین بین المللی پایبند بوده و سعی داشته به غیرنظامیان آسیبی نرسد، و نیز برای کاستن از حجم خسارتها از سلاح های پیشرفته و دقیق استفاده کرده است.

مضحک ترین بخش این گزارش آن است که رژیم اسرائیل ادعاکرده در جنگ غزه، نیاز غذایی و پزشکی مردم این منطقه را  تامین کرده درحالیکه حماس و دیگر گروههای فلسطینی به گذرگاههایی که از آنها برای امدادرسانی به ساکنان غزه استفاده می شده است، حمله کرده اند.
 
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: حماس، رژیم صهیونیستی، گزارش، غزه، جنایت، بی اساس