وزیر کشور در دیدار با نماینده ولی فقیه گلستان:
انسجام و وحدت در گلستان بی نظیر بوده است
وزیر کشور، گفت: استان گلستان در 4 سال گذشته از انسجام و همدلی بی نظیری برخوردار بوده است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۹
کد مطلب: 288971
 
به گزارش خبرگزاری تقریب از گلستان، «عبدالرضا رحمانی فضلی» در دیدار با « آیت الله سید کاظم نورمفیدی» نماینده ولی فقیه در استان گلستان، اظهار کرد: این استان با توجه به وجود اقوام و مذاهب مختلف اسلامی، از لحاظ وجود امنیت، اتحاد و انسجام مردم از مناطق بسیار مستعد در حوزه تقریب مذاهب اسلامی است.

به گفته وی؛ وقتی منطقه ای از کشور در همگرایی و هم افزایی نمونه است باید از توانمندی ها و پتانسیل آن برای مناطق دیگر استفاده کرد.

وزیر کشور، اراده و جدیت بالای مردم و مسئولان استان گلستان را ستودنی دانست و گفت: در برگزاری انتخابات، مشارکت مردم و مسئولان این استان از متوسط کشوری سطح بالاتری دارد.

وی، افزود: رهنمودهای نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه گرگان در تشویق و ترغیب مردم برای مشارکت در صحنه های ملی و مذهبی نقش موثری ایفا کرده است.

به گفته وی؛ ارشادات نماینده ولی فقیه در پیشبرد اهداف متعالی نظام و حفظ انسجام ملی و مذهبی مردم در این استان کارگشا بوده است.

رحمانی فضلی، خاطر نشان کرد: ظرفیت ائمه جمعه در کشور بالا است و از آن می توان برای رسیدن به توفیقات بیشتر در همه بخش ها در دولت دوازدهم در استان گلستان و کشور بهره لازم را برد.

گفتنی است؛ وزیر کشور برای حضور در جلسه تودیع و معارفه دکتر سید مناف هاشمی استاندار جدید گلستان و دکتر حسن صادقلو استاندار قبلی گلستان به اتفاق هیات همراه به استان گلستان سفر کرده است.
Share/Save/Bookmark