ادامه محاصره منزل آیت‌الله عیسی قاسم
محاصره منزل آیت‌الله عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین برای سومین ماه متوالی ادامه دارد و خودروهای زرهی آل‌خلیفه در اطراف منزل وی مستقر هستند.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۱
کد مطلب: 278988
 
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، از بیش از 80 روز پیش نیروهای امنیتی آل خلیفه منزل آیت‌الله عیسی قاسم را به محاصره خود درآورده و خودروهای زرهی همچنان در اطراف منزل وی استقرار دارند.
 
برگزاری تظاهرات‌های مردمی در محکومیت محاصره منزل آیت‌الله عیسی قاسم نیز همچنان ادامه دارد و در همین راستا تظاهراتی در شهرک الدیه به نشانه یاری آیت‌الله عیسی قاسم برگزار شد. همچنین تظاهرات‌های مشابهی نیز در شهرکان، السهله جنوبی و سماهیج برگزار شد.
 
بر اساس این گزارش، نیروهای امنیتی آل خلیفه ورودی اصلی این منطقه را با موانع سیمانی مسدود و تابلوی «منطقه ممنوعه» نصب کردند تا با منع آمد‌ و شد به این منطقه، محاصره امنیتی منطقه الدراز یک سال و دو ماهه شود.
 
از ژوئن سال گذشته میلادی (خرداد 1395) منطقه الدراز محل سکونت آیت الله عیسی قاسم با آغاز محاکمه ایشان و اقدام رژیم آل خلیفه به سلب تابعیت از این رهبر انقلاب بحرین به محاصره نیروهای امنیتی در آمده و پس از  هجوم به تحصن کنندگان در اطراف منزل ایشان در 2 خرداد ماه 1396 بیت ایشان نیز مشخصا محاصره شده و آیت الله عیسی قاسم بیش از 80 روز است که در اقامت جبری قرار گرفته است.
 
در سومین ماه از اقامت اجباری آیت الله عیسی قاسم و با گذشت 1سال و2ماه از محاصره منطقه الدراز،نیروهای امنیتی آل‌خلیفه منطقه را ممنوعه نموده، ورودی اصلی منطقه سکونت ایشان را با موانع سیمانی مسدود کردند.
 
Share/Save/Bookmark
مرجع : فارس