حماس:
مقاومت آماده پاسخ گویی به تجاوز دشمن به نوارغزه است
جنبش "حماس" از آمادگی کامل مقاومت در نوار غزه برای پاسخ گویی به هرگونه تجاوز و جنایت تازه دشمن صهیونیستی علیه این باریکه خبر داد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۷
کد مطلب: 220062
 
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا) به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، عضو دفتر سیاسی جنبش حماس، درسخنانی تصریح کرد: حماس تمایلی به جنگ با دشمن ندارد، اما درصورت حمله مجدد رژیم اسرائیل  به غزه، ساکت ننشسته و قاطعانه این تجاوز را پاسخ می دهد.

"محمود زهار" خاطرنشان کرد: مقاومت از گزینه ها و خواسته های ملت خود دفاع می کند و هرگز به هیچ طرفی تجاوز نکرده است، بلکه تاکنون صرفا از ملت خود در برابر تجاوز و حملات دشمن دفاع کرده است.

زهار اظهارداشت: مقاومت روز به روز توان خود را افزایش می دهد تا بتواند از ملت خود در برابر اشغالگران دفاع کند و کاروان شهدا نیز لحظه ای متوقف نخواهد شد.

وی تأکیدکرد: شهادت هر روزه فلسطینیان بیانگر پاکی راه مقاومت است و مشارکت دهها هزار فلسطینی در تشییع پیکر پاک شهدا بهترین پاسخ به آنانی است که به مذاکرات بی نتیجه سازش با دشمن صهیونیستی دل خوش کرده اند.

"خلیل حیه" عضو دفتر سیاسی حماس نیز درمراسم تشییع پیکر 7 مجاهد گردان های قسام درغزه تصریح کرد: مقاومت کاملا آماده مقابله با هرگونه تجاوز جدید دشمن علیه غزه است. مبارزان مقاومت از توان بالایی برخوردارند و آماده اند تا راه برادران شهید خود را ادامه دهند و پروژه مقاومت را به پیش ببرند.

"خلیل حیه" تصریح کرد: مقاومت همچنان به توسعه ابزارها و امکانات خود ادامه می دهد و هیچ طرف و قدرتی نمی تواند سد راه آن شود؛ مقاومت در جنگ های آینده ضرباتی سنگین تر و کاری تر به دشمن وارد خواهدکرد.

وی افزود:تمرینات و آموزش های جهادی مقاومت در غزه در چارچوب آماده سازی خود برای پاسخ گویی به هرگونه تجاوز دشمن صورت می گیرد و این حق مسلم مقاومت است تا بتواند از ملت خود در برابر اشغالگران دفاع کند.

ده ها هزار نفر از ساکنان نوارغزه روزگذشته در تشییع پیکر پاک 7 شهید گردان های قسام که بر اثر فروریختن یکی از تونل های مقاومت در غزه به شهادت رسیدند، مشارکت داشتند.
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: حماس، الزهار، خلیل حیه، مقاومت، پاسخ گویی، نواره غزه