کمپین ملی مسلمانان بریتانیا برای ایجاد تقریب میان مذاهب اسلامی
تنا-لندن
مراسم "لاو محمد" که چند سالی است به ابتکار مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در لندن برگزار می شود، از این پس بعنوان یک کمپین ملی در بریتانیا عمل خواهد کرد که به دنبال ایجاد اتحاد در میان جامعه مسلمانان بریتانیا اعم از شیعه وسنی خواهد بود.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۵۱
کد مطلب: 178097
 
برنامه"عشق به محمد(ص)" (لاو محمد) که به مناسبت ولادت پیامبر گرامی اسلام وهفته وحدت در سنوات گذشته بطورمتمرکز در لندن برگزار می شد امسال بصورت گسترده تری با حضور مسلمانان شیعه واهل سنت در نقاط مختلف بریتانیا برگزار خواهد شد.
به گزارش خبرنگار تقریب(تنا) از لندن برنامه "لاو محمد" که چند سالی است به ابتکار مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در لندن برگزار می شود، از این پس بعنوان یک کمپین ملی در بریتانیا عمل خواهد کرد که به دنبال ایجاد اتحاد در میان جامعه مسلمانان بریتانیا اعم از شیعه وسنی خواهد بود.
این کمپین با همکاری تنگاتنگ میان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی ، مرکز اسلامی انگلیس وتعداد زیادی از مراکز اسلامی اهل سنت در بریتانیا برآن است تا مسلمانان شیعه وسنی را صرف نظر از تفاوتهای اعتقادی وشرعی وصرفا حول محور عشق و ارادت به رسول گرامی اسلام (ص) گرد هم آورده وهمکاری های آنان را در اجرای برنامه های وحدت بخش وتقریبی ونیز فعالیت های خیریه اسلامی  ساماندهی نماید.
برنامه های امسال "لاو محمد" برای برگزاری جشن های میلاد با شکوه پیام آور عشق ورحمت  با همکاری تعداد زیادی از مساجد ،ارگان ها ، مؤسسات ومراکز اسلامی شیعی وسنی در شهرهای لندن ، بیرمینگهام، لیدز، گلاسکو ، لیسستر، منچستر وبرخی دیگر از نقاط بریتانیا برگزار خواهد شد.
این برنامه ها از 27 دسامبر آغاز شده وتا 18 ژانویه 2015 ادامه خواهد داشت. برنامه "لاومحمد" علاوه بر برنامه هایی است که در این ایام بطور مستقل از سوی مراکز اسلامی همه ساله برگزار می شود.
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرنگار تنا- لندن
کلمات کليدی: لاو محمد،وحدت شیعه وسنی،مجمع جهانی تقریب،مرکز اسلامی انگلیس