راه اندازی سایت و کانال تلگرامی اتحادیه جوانان مسلمان تقریبی
یامین پور با اشاره به راه اندازی سایت و کانال تلگرامی اتحادیه جوانان مسلمان تقریبی به دو زبان عربی و فارسی، گفت: یکی از کارهای اتحادیه این است که ما به مرور هم در داخل و هم خارج کشور با انجمنها و سازمانهای مردم نهاد و فعالانی که به طور عملیاتی با هدف تقریب کار می کنند، ارتباط برقرار می کنیم.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۱
کد مطلب: 279275
 
"وحید یامین پور" از اعضای شورای مرکزی اتحادیه جوانان مسلمان تقریبی" در گفتگو  با خبرنگار تقریب، در مورد فعالیتهای انجام شده و پیش روی اتحادیه مذکور، گفت: سایت اتحادیه جهانی جوانان مسلمان تقریبی با دو زبان عربی و فارسی ساخته و بارگزاری شده و در حال تکمیل است؛ کانال اطلاع رسانی اتحادیه هم فعالیت خود را به دو زبان عربی و فارسی آغاز کرده و با استقبال خوبی مواجه شده است؛ به مرور زبان انگلیسی نیز هم به سایت هم به کانال اضافه خواهد شد.

وی ادامه داد: ما طی فراخوانی از گروههای  خودجوش جوانی که در گستره جهان اسلام فعالیت می کنند، خواسته ایم با اتحادیه ارتباط برقرار و همراهی کنند؛ کم کم این گروهها را در داخل و خارج کشور شناسایی می کنیم، چرا که کار اتحادیه بیشتر ستادی و برای ایجاد هماهنگی و هم فکری جهت اجرای برنامه های مشترک است.

یامین پور افزود: از طریق سایت و کانال تلگرامی اخبار و اطلاعاتی که برای جوانان فعال در این زمینه، مفید است را منتشر خواهیم کرد، تا کسانی که در این زمینه کار می کنند، بیشتر با فعالیتهای هم آشنا شوند و نوعی هم افزایی شکل بگیرید.

وی خاطر نشان کرد:یکی دیگر از کارهای اتحادیه این است که ما به مرور هم در داخل و هم خارج کشور با  انجمنها وسازمانهای مردم نهاد و فعالانی  که به طور عملیاتی با هدف تقریب کار می کنند، ارتباط برقرار و زمینه کار مشترک تعریف می کنیم؛ به طوری که بتوانیم به یک تقویم کاری در ماههای آینده برسیم.

یامین بور اظهار داشت:سفرهایی را هم به خصوص در داخل کشور به منظور برگزاری نشستهایی با برادران اهل سنت در استانهای مختلف، برنامه ریزی کرده ایم که به مرور اطلاع رسانی می شود.

گفتگو و تنظیم: زهرا غلامی
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: یامین پور، اتحادیه، جوانان تقریبی، سایت، کانال