نماينده ولي‌فقيه در استان گلستان:
حج تجسم شعار توحيد اسلامي است
نماينده ولي‌فقيه در استان گلستان گفت: حج تجسم شعار توحيد اسلامي است و حقيقت توحيد دور کردن همه دلبستگی ها به غیر خدا است.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۷
کد مطلب: 275304
 
به گزارش خبرگزاري تقریب(تنا)، آيت‌الله "سيدكاظم نورمفيدي" ظهر امروز در همايش حج، معنويت، اقتدار ملي و همبستگي اسلامي اظهار داشت: حج تجسم شعار توحيد اسلامي و فريضه بسيار بزرگي است که با دقت به عمق آن، به بزرگی اش پی می بریم.
 
نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه حقيقت توحيد همان بيان لا اله الا الله است، افزود: ايمان فقط اعتقاد به خدا نيست و حقيقت توحيد اين است كه انسان همه دلبستگي‌ها و عوامل آن دلبستگي به غير خدا را از خود دور كند.
 
وی با اشاره به تبليغات و اهانت‌هاي تكفيري‌ها نسبت به اسلام و پيامبر(ص) گفت: آنها به دنبال ايجاد طاغوت و از بين بردن وحدت مسلمانان هستند كه ما بايد اين‌ها را از مسلمانان دور كنيم.
 
نورمفيدي تاكيد كرد: فلسفه اصلي حج اين است كه تمامي مسلمانان در اطراف كعبه جمع شده و اساس بنيان اسلامي را تقويت كنند.
 
وي تاكيد كرد: اميدوارم حج امسال از نظر معنويت و نمايش اقتدار و همبستگي ملي در بهترين شرايط باشد و بتوانيم ايران اسلامي را به نحو احسن در مراسم حج معرفي كنيم.
 
نورمفيدي خاطرنشان کرد: همه زائران نمايندگان جمهوري اسلامي هستند و با رفتار و كردارشان مي‌توانند به خوبي روح معنويت و مهرباني و صلح طلبي ايران اسلامي را به جهان معرفي كنند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : فارس
کلمات کليدی: نور مفیدی، حج، وحدت، مسلمانان