شهادت یک کودک شیرخواره فلسطینی در رام الله/درگیری مسلحانه عناصر تشکیلات رام الله و جنبش فتح در نابلس
یک کودک شیرخواره فلسطینی که دوماه قبل در اثر شلیک گازهای اشک آور توسط نظامیان صهیونیست دچار حالت خفگی شده بود، جان خود را از دست داد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۴
کد مطلب: 274322
 
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، "عبد الرحمن برغوثی" از روستای عابود در شمال شهر رام الله در اثر خفگی ناشی از شلیک گاز اشک آور توسط نظامیان صهیونیست، به شهادت رسید.

پدر این کودک شیرخواره 8 ماهه مجبور شد، مسافت طولانی را پیاده طی کند تا به بیمارستان صهیونیستی برسد و فرزندش را تحت مداوا قرار دهد.

این کودک فلسطینی دو ماه در بیمارستان "هداسا" واقع در اراضی اشغالی سال 1948 بستری بود و از اکسیژن استفاده می کرد؛ تا اینکه بعدا به بیمارستان "فلسطین" در رام الله منتقل شد و امروز خبر شهادت وی منتشر شد.

خبر دیگر اینکه، تعدادی از عناصر مسلح جنبش فتح، بامداد امروز شنبه با مأموران سرویس های امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین در مرکز اردوگاه بلاطه واقع در شرق نابلس درگیر شدند. 

یگانی از مأموران امنیتی تشکیلات رام الله به محله جماسین در این اردوگاه یورش برده و اقدام به تیراندازی گسترده کردند؛ شاهدان عینی افزودند که در پی این تیراندازی گروهی از زنان به خیابان ریخته و مأموران را مجبور به عقب نشینی کردند.

آنان خاطرنشان ساختند: این درگیری ها ساعت 3 بامداد امروز رخ داد و از بیم بروز درگیری مجدد، جوی از نگرانی بر این اردوگاه سایه افکنده است.
 
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: شهادت، کودک فلسطینی، رام الله، درگیری مسلحانه، جنبش فتح، نابلس