​آغاز دومین کنگره بین‌‌المللی علمای مقاومت در بیروت
دومین کنگره بین‌المللی اتحادیه جهانی علمای مقاومت با محوریت «حمایت از مسئله فلسطین» از صبح امروز(۱۰ آبان‌ماه) فعالیت خود را در شهر «بیروت»، پایتخت لبنان آغاز کرد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۹
کد مطلب: 291322
 
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، دومین کنفرانس بین‌المللی اتحادیه جهانی علمای مقاومت با شعار «اتحاد برای فلسطین ـ اسرائیل رو به نابودی» با مشارکت شخصیت‌ها و کارشناسانی از ۶۰ کشور جهان آغاز شد.
 
در این کنفرانس دو روزه، موضوعات و راهکارهای حمایت از مردم فلسطین در داخل و خارج از این کشور به بحث و تبادل نظر گذاشته خواهد شد و تعدادی از رهبران دینی و سیاسی کشورهای مختلف جهان سخنرانی می‌کنند.
 
محورهای مورد بحث در این کنفرانس مهم شامل «نقش مقاومت در مقابله با رژیم صهیونیستی»، «مقاومت در برابر عادی‌سازی روابط با اسرائیل»، «آخرین تحولات فلسطین»، «گزارش کمیته‌های شرکت‌کننده» و «اسرائیل رو به نابودی» است.
 
همچنین، مقام معظم رهبری صبح امروز در پیامی به «شیخ ماهر حمود»، رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت به مناسبت برگزاری دومین کنگره بین‌المللی این اتحادیه، بر تداوم مبارزه متنوع با رژیم متجاوز صهیونیستی تأکید کردند که این پیام از سوی رسانه‌های لبنانی پوشش داده شد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایکنا
کلمات کليدی: لبنان، بیروت، علمای مقاومت، ماهر حمود