امیرعبداللهیان:
روز قدس تجلی نقطه اوج مقاومت است
معاون سابق عربی آفریقایی وزارت خارجه با اشاره به نقش تعیین کننده محور مقاومت در کمک به ثبات و امنیت منطقه، بر ادامه حمایت ایران از محور مقاوت تأکید کرد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۱
کد مطلب: 236466
 
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، "حسین امیرعبداللهیان" در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما روز قدس را تجلی نقطه اوج مقاومت دانست و گفت: امروز محور مقاومت در فلسطین، لبنان و منطقه، تعیین کننده ترین نقش را در کمک به ثبات و امنیت منطقه بر عهده دارد.

معاون سابق عربی آفریقای وزارت خارجه اظهار  داشت: تحولات پنج سال اخیر منطقه و تحرکات رژیم صهیونیستی و تروریسم تکفیری برای ویرانی کشورهای منطقه، باوجود تحمیل هزینه های فراوان در نهایت جایگاه مقاومت را بیش از پیش برجسته تر، تقویت و تحکیم کرد.

وی با بیان این که تروریسم تکفیری و رژیم نامشروع صهیونیستی دو لبه یک قیچی و در خدمت نظام سلطه اند گفت:حزب الله لبنان با کمک به مردم، ارتش و حکومت سوریه اجازه نداد که تروریست ها آینده سوریه را رقم بزنند و خواسته های رژیم نامشروع صهیونیستی را محقق کنند.

امیرعبداللهیان هشدارداد: صهیونیستها دشمن کشورهای اسلامی هستند و برقراری رابطه با تل آویو خطاست؛  برخی کشورها نیز که روابط پنهانی با تل آویو دارند؛ در نهایت قربانی این خطای راهبردی خویش خواهند شد.
 
امیرعبداللهیان در پایان تأکیدکرد: تهران به حمایت قوی خود از محور مقاومت ادامه خواهد داد.
 
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: امیرعبداللهیان، ، روز قدس ، فلسطین