حماس:
بازداشت مجریان عملیات نابلس، افتخار ملت فلسطین است
سخنگوی جنبش حماس: اعلام رژیم صهیونیستی درباره بازداشت مجریان عملیات ضدصهیونیستی نابلس، برای برای ملت و مقاومت فلسطین افتخار است و راه مقاومت همچنان ادامه دارد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۵
کد مطلب: 207638
 
به گزارش خبرگزاری تقریب( تنا)به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، "سامی ابو زهری" تصریح کرد : اینکه رژیم صهیونیستی می گوید مجریان بازداشت شده عملیات نابلس عضو این جنبش هستند، افتخاری برای ملت و مقاومت فلسطین است و این تیم عملیاتی نخستین مورد نبوده است و آخرین تیم عملیاتی هم نخواهد بود و به یاری خداوند راه مقاومت ادامه دارد.
 
سخنگوی حماس افزود: تصمیمات "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم اشغالگر صهیونیستی و کابینه امنیتی این رژیم علیه تظاهرات کنندگان و مجریان عملیات های کرانه باختری، نمی تواند شعله های قیام مردمی در این منطقه را خاموش کند.

رژیم صهیونیستی روز گذشته مدعی دستگیری تیم عملیاتی مجری عملیات قهرمانانه ضد صهیونیستی در نزدیکی شهرک ایتمار واقع در اطراف نابلس شد و اعلام کرد که همه اعضای این تیم از فعالان جنبش حماس هستند.

تشدید محدودیت دسترسی فلسطینیان به مسجدالاقصی در هفته های اخیر، باعث افزایش تنش میان فلسطینیان و صهیونیست ها شده است.

کارشناسان سیاسی و مقام های فلسطینی درباره آغاز انتفاضه سوم در نتیجه تشدید اقدامات سرکوبگرانه و فتنه انگیزانه صهیونیست ها هشدار داده اند.
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: فسطین، مقاومت، حماس، عملیات قدس