شیخ نعیم قاسم:
دبیرکل سازمان ملل مجری برنامه های آمریکا است
معاون دبیرکل حزب الله لبنان از دبیرکل سازمان ملل به عنوان مجری برنامه های آمریکا و رژیم صهیونیستی یاد کرد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰
کد مطلب: 268316
 
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان پس از دیدار با سیگرید کاغ نماینده دبیرکل سازمان ملل در لبنان، گزارش دبیرکل سازمان ملل را کاملا علیه حزب الله توصیف کرد و گفت: گزارش آنتونیو گوتیرس کاملا علیه حزب الله مقاوم و مدافع از سرزمین در برابر اشغالگران صهیونیستی است و با توصیه های آمریکا و اسرائیل همخوانی دارد.
 
وی با اشاره به اینکه دبیرکل سازمان ملل درصدد جبهه گیری لبنانی ها علیه مقاومت است، افزود: بر اساس واژه های استفاده شده علیه حزب الله می توان کاملا دریافت که دولت های مسلط بر جهان از پیروزی های حزب الله علیه جریان های سیاسی و بین المللی مورد حمایت آنان به ویژه ضربه هولناک به تکفیری ها در سوریه که با همکاری محور مقاومت انجام گرفته است، به شدت ناراحت هستند.
 
عضو ارشد حزب الله تصریح کرد: تا زمانی که دبیرکل سازمان ملل به اجرای دستورهای آمریکا می پردازد هیچگاه نمی تواند نقش بی طرفانه و مصلحانه را ایفا کند و وظیفه وی با دفاع از اسرائیل و بی توجهی به حقوق ملت مظلوم فلسطین و یاری زندانیان این کشور همراه خواهد شد.
 
شیخ نعیم قاسم اظهار داشت که گوتیرس توانایی بلند کردن صدای خود در برابر جنگ طلبی های استکبار جهانی و ابزارهای آن علیه ملت های مستعضف منطقه را ندارد.
 
 
Share/Save/Bookmark
مرجع : رسا